Çocuk Yüzme
İstanbul Anadolu Yakası Kursları

Yetişkin Yüzme
Her Yaş Grubuna Yüzmeyi öğretiyoruz

Özel Yüzme Dersi
Özel Yüzme Dersleri ile daha kisa sürede yüzme öğrenin

İleri Seviye Yüzme
İleri seviye yüzme antrenmanlari yapiyoruz

Ücretsiz Yüzme Kursu

Yeni yılda hedeflerimizi sürdürmeye devam ediyoruz.Ata Yüzme Kulübü olarak Yakacık Yüzme Havuzu tesislerinde 2013 yılında tam 36 çocuğa ücretsiz yüzme dersi vermeye karar verdik.


4 yaş ve 8 yaş arası çocuklarınızı yüzme derslerimize bekliyoruz.36 çocuğun katılımı her ay 3 çocuk olarak belirlenmiştir.Ücretsiz yüzme kursu süresi 1 aylık bir süreçtir, yani sekiz saat. Katılımlarınızı internet sitemiz üzerinde Online olarak veya bizi arayarak yapabilirsiniz.


-Şubat ayı içinde 3 çocuk kontenjanı ( DOLDU )


-Mart ayı içinde 1 çocuk kontenjanı ( AÇIK )


Aylık Kontenjan doluluğu ile ilgili bilgiyi internet sitemiz üzerinde takip ederbilirsiniz.Haber güncel tutulacaktır.


Çocuklarınızın aşı karnesi fotokopisi ve doktordan sağlık raporu alarak ücretsiz yüzme kursu'na başvuru yapabilirsiniz.


Çocuk Yüzme Dersi

havuzÇocuk Yüzme Kursu faaliyetlerimiz Ataşehir Anabilim Koleji Yüzme Havuzunda Cumartesi - Pazar 16:00 - 17:00 saatleri arasında yapılmaktadır.Yüzme kurslarımıza katılmadan önce yüzme derslerimizin akışını yerinde izleyebilirsiniz.


Yetişkin Yüzme Dersi

havuzYetişkinler İçin Yüzme Kursu faaliyetlerimiz Ataşehir Anabilim Koleji Yüzme Havuzunda Pazartesi - Perşembe 20:30 - 21:30 saatleri arasında yapılmaktadır.Yüzme kurslarımıza katılmadan önce yüzme derslerimizin akışını yerinde izleyebilirsiniz.


Özel Yüzme Dersi

havuzÖzel yüzme dersleri bire bir olarak yapılmaktadır.Çocuk ve yetişkin özel yüzme dersleri Ataşehir Anabilim Koleji Yüzme Havuzunda yapılmaktadır.Ders saatleri karşılıklı mutakabat ile belirlenir.


Üsküdar Yüzme Havuzu

üsküdar yüzme havuzu Yüzme eğitimlerimiz İstanbul Anadolu Yakası Üsküdar Burhan Felek Spor Kompleksi Yüzme Havuzu ve Galatasaray Olimpik yüzme havuzu spor tesislerinde yetişkin ve çocuk yüzme kursları olarak gruplar halinde yapılmaktadır.Grup yüzme dersleri maksimum 6 kişi ile sınırlıdır.

Ataşehir Yüzme Havuzu

ataşehir yüzme havuzu İstanbul Anadolu Yakası Ataşehir Anabilim Koleji Yüzme Havuzu'nda yetişkin ve çocuklar için grup yüzme dersleri aylık üyelikler şeklinde organize edilmektedir.Grup yüzme çalışmaları maksimum altı kişi ile sınırlıdır.Kaliteli ortamlarda profesyonel eğitmenler eşliğinde bilimsel yüzme eğitimi alın.

Yakacık Yüzme Havuzu

yakacık yüzme havuzu Sizlerde gelen yoğun talep üzerine çalışmalarımıza İstanbul Anadulu yakasının en faal yüzme havuzlarında yaymaya çalışıyoruz.Yakacık Yüzme Havuzunda da başlattık.Yetişkin ve çocuk programlarımız akademik eğitmenler eşliğinde kaliteli ve hijyenik ortamlar da devam etmektedir.

Yazılı ve Görsel ve Materyallerin Tüm Hakları Saklıdır.© Ata Yüzme Kulübü 2014


Yüzme Kursu | Yüzme Kursları | Özel Yüzme Dersi | Üsküdar Yüzme Kursu | Yüzme Kursu Kadiköy | Burhan Felek Yüzme Havuzu |